DİZİ

Serel Yereli resimSerel Yereli

Serel Yereli 1995 yılı İzmir doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü eğitimine devam etmektedir.

Dilan Çiçek Deniz resimDilan Çiçek Deniz

Elidor Miss Turkey 2014 güzellik yarışması ikincisi olan Dilan Çiçek Deniz, Güneşin Kızları isimli dizide Elif karakteri ile oyunculuk yapmıştır.

Cemre Gümeli resimCemre Gümeli

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri 2011 -Devam Ediyor İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi 2011 – 2015 Etiler Sanat Merkezi – Royal Academy Bale Eğitimi (2011-Devam ediyor.) Güzel Snatlar Oyuncuları – Temel Dans

Hazal Türesan resimHazal Türesan

Hazal Türesan, 1985 yılında dünyaya geldi. Tam bir tiyatro tutkunu olan güzel oyuncu Türesan, hayallerine ulaşmak için Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde okudu ve mezun oldu. Mezun olduktan sonra birçok tiyatro oyununda

Leyla Lydia Tuğutlu resimLeyla Lydia Tuğutlu

Berlin`de doğdu. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlk okula Türkiye`de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansın

Betül Şahin resimBetül Şahin

Betül Şahin, Amasya Lisesini okumuş ve Gürzap`tan Diksiyon ve Oyunculuk konusunda ders almıştır.

Elif Ceren Balıkçı resimElif Ceren Balıkçı

Yetenekli oyuncu Elif Ceren ,Merhamet dizisinde Narin rolünde oynamıştır. 2014 yılında Bana Artık Hicran De adlı dizide Özlem olüyle oyunculuk yapmıştır.

Vahide Gördüm resimVahide Gördüm

Vahide Gördüm, 9 Eylül Üniv. Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü okumuştur. Adana devlet tiyatrosunda görev almış ve son dönemde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan olarak oyunculuk yaptı.

Deniz Altan resimDeniz Altan

26 Eylül 1994 doğumlu 21 yaşındaki genç oyuncu Sadri Alışık Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Hayat şarkısı isimli dizide BADE karakterini oynamaktadır.

Almila Bağrıaçık resimAlmila Bağrıaçık

10 aralık 1990 Ankara doğumlu genç bayan oyuncu Almanya`da yapılmış bir çok yabancı filmde rol almıştır. 2010 Die Fremde (Ne zaman ayrılıyoruz) filminde Almanyada mücadele veren Umay isimli bir kız rolünde oynamıştır

Ecem Özkaya Üstündağ resimEcem Özkaya Üstündağ

Ecem Özkaya Üstündağ İstanbul doğumludur, doğum tarihi ve okuduğu üniversite bilgilerini aşağıda görebilirsiniz. 2007 yılında film sektörüne giriş yapan Ecem Özkaya ilk başta Zengin Kız Fakir Oğlan dizi oyunculuğunu yapmıştır.

Pelin Karahan resimPelin Karahan

Vildan Pelin Karahan , Ankara doğumlu oyuncu Evlendikten sonra Bekiroğlu soyadını almış ve boşandıktan sonra kızlık soyadına dönüş yapmıştır.

Neslihan Aka resimNeslihan Aka

Neslihan Aka istanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitim almış ve birçok tiyatro oyununda rol aldığı gibi Tv dizilerinde de oyunculuk yapmıştır.

Melisa Aslı Pamuk resimMelisa Aslı Pamuk

2004 yılında Hollanda`da yayınlanan Dat-zit-wel-snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır. 2009 yılında Türkiyenin en iyi mankeni yarışmasında Gelecek Vaat Eden Model ünvanını almıştır. 2011 Türkiye Güzellik Yarışması Kraliçesi s

Sanaya Irani resimSanaya Irani

Sanaya Irani kanal7 ekranlarında izlediğimiz bir garip aşk hikayesi isimli filmde Khushi karakterini canlandırmaktadır.

Dilşad Çelebi resimDilşad Çelebi

Dilşad Çelebi 1984 İstanbul doğumludur. Orta okulda karate dersleri eğitim almış olan alımlı oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü mezunudur.

Seren ŞİRİNCE resimSeren ŞİRİNCE

Seren Şirince defa oyuncu olarak Aşk Emek İster adlı dizide görünmüş, daha sonra İlişki Durumu Karışık adlı dizide oynamış ve izleyiciden tam not almıştır. Sempatik tavırları ve mutlu ifadeleri ile gönüllerde taht kurmuştur.

Miray Akay resimMiray Akay

Miray Akay Halen öğrenci olup genç yaşta oyunculuk kariyerine başlamıştır. Güneşin kızları dizisinde Peri Yılmaz rolündedir.

Hande Erçel resimHande Erçel

Çılgın Dershane Üniversite sinema filmi ve Hayat Ağacı filmlerinden tanıdğıımız güzel oyuncu güneşin kızları dizisinde selin karakterini oynamakadır.

Burcu Özberk resimBurcu Özberk

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Burcu Özberk Oyunculuk kariyerinde hızla yükselmektedir.

Seda Türkmen resimSeda Türkmen

Seda Türkmen 170 boyunda ve izmir doğumludur, güzel sanatlar fakültesi tiyatro bölümü okumuştur ve diziler oyuncu olarak rol almaktadır.

Suzan Kardeş resimSuzan Kardeş

2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Tolga Çevik`in programı olarak bilinen Arkadaşım Hoşgeldin ile büyük bir çıkış yaşamıştır.

Hatice Aslan resimHatice Aslan

1993 ve 1999 yılları arasında yayınlanan Ferhunde hanımlar dizisinde ki Nejla karakteri ile tanınmıştır.

Şefika Ümit Tolun resimŞefika Ümit Tolun

2015 yılında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kara Ekmek isimli yapımda rol almıştır.

Algı Eke resimAlgı Eke

2013 yılında ekranlara gelen Galip Derviş isimli dizi`de ki Hülya Uçar karakteri ile oyunculuk hayatında önemli bir çıkış yaşamıştır.

Feyza Işık resimFeyza Işık

TRT ekranlarında yayınlanan Ali Ayşe`yi Seviyor isimli yapımda Gül karakteri ile büyük bir başarı yakalamıştır.

Aliye Mutlu resimAliye Mutlu

Kabadayı isimli sinema filminin müziklerinin bestekarıdır.

Selen Domaç resimSelen Domaç

Başarılı oyuncunun asıl mesleği tiyatro oyunculuğudur.

Bihter Özdemir Dinçel resimBihter Özdemir Dinçel

2009 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Geniş Aile isimli dizi`de ki Nazan karakteri ile büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur.

Ecem Çalık resimEcem Çalık

2015 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Racon isimli dizi`de rol almaktadır.

Leyla Okay resimLeyla Okay

2015 yılın`da Rumuz Cavidan isimli komedi dizisinde Zişan Geçmezgün karakterini canlandırmıştır.

Gülin İyigün resimGülin İyigün

2015 yılında bir komedi tufanı yaratmaya hazırlanan Rumuz Cavidan isimli dizi`de rol almak için hazırlanmaktadır.

Gamze Bayraktaroğlu resimGamze Bayraktaroğlu

Öğretmen Kemal dizisindeki Uğur karakteri ile tanınmıştır.

Açelya Özcan resimAçelya Özcan

2012 yılı Aşkın Halleri isimli dizi`de ki oyunculuğu ile büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Toprak Sağlam resimToprak Sağlam

2010-2011 yıllarında yayınlanan Böyle Bitmesin isimli dizi`de rol almıştır.

Deniz Alan resimDeniz Alan

2012 yılın`da ekranların sevilen dizisi Babam İçin isimli yapımda Öykü karakterini canlandırmıştır.

Asu Maralman resimAsu Maralman

2006 yılında Emre Kınay ve İclal Aydın`ın başrollerini paylaştığı İki Aile isimli sevilen dizi`de Safiye karakterini canlandırmıştır.

Duygu Yetiş resimDuygu Yetiş

2007-2008 yılları arasında Vahide Gördüm ile başrollerini paylaştığı Annem isimli dizi`de ki Gonca karakteri ile büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur.

Nihal Yalçın resimNihal Yalçın

2015 yılın`da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Beş Kardeş isimli komedi dizisin`de oynamaktadır.

Nazlı Tosunoğlu resimNazlı Tosunoğlu

2015 yılı Fox Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Yeniden isimli sevilen dizi ile kameraların karşısına geçmiştir.

Didem Soydan resimDidem Soydan

2015 yılında Fx Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Yeniden isimli dizi`de rol almıştır.

Deniz Baytaş resimDeniz Baytaş

2014 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Güzel Köylü isimli sevilen dizi`de Esma karakterine hayat vermiştir.

Özlem Tokaslan resimÖzlem Tokaslan

2009-2010 yıllarında Ömre Bedel isimli dizi`de ki Raziye karakteri ile oyunculuk hayatında başarılı bir çıkış yaşamıştır.

Ayça Yağcıoğlu resimAyça Yağcıoğlu

6 Mantı adlı sevilen yapımda Selin karakteri ile tanınmıştır.

Ebru Aytemur resimEbru Aytemur

İlk oyunculuk deneyimini Adanalı isimli sevilen dizi`de yaşamıştır.

Elçin Aktaş resimElçin Aktaş

Acil Servis isimli dizi`&de Tuğçe Hemşire rolünü canlandırmaktadır.

Funda Şirinkal resimFunda Şirinkal

Ünlü oyuncu 2003 yılın`da Atv ekranlarında yayınlanan Bir İstanbul Masalı isimli dizi`de Nazlı karakterini canlandırmıştır.

Funda İlhan resimFunda İlhan

Oyunculuk hayatında önemli çıkışlarından birini Margaret karakteri ile yaşamıştır.

Suzan Aksoy resimSuzan Aksoy

1993 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Şevket Altuğ`un başrol oyunculuğu yaptığı Süper Baba isimli sevilen dizi`de Serap Hemşire karakterini canlandırmıştır.

Hale Caneroğlu resimHale Caneroğlu

Hale Caneroğlu kamera karşısına ilk olarak reklam filmlerinde oynayarak geçti. Amerikada çeşitli oyunculuk eğitimleri aldı. Avrupa Yakası dizisindeki Yaprak rolü ile tanınmıştır

Emel Göksu resimEmel Göksu

Emeş Göksu 1960 yılından günümüze kadar tiyatronun gelişiminde önemli katkılarda bulunmuştur. Televizyon dizilerinde görmeye alıştığımız Emel Göksu, Bizim Evin Halleri dizisi ile tüm beğenileri toplamıştır.

Canan Hoşgör resimCanan Hoşgör

Canan Hoşgör uzun yıllardır Türk televizyonunda önemli dizilerde rol almayı başarmıştır. Çalkantılı bir evlilik dönemi geçiren Hoşgör, Hamdi Alkan ile 2 kere evlenip boşanmıştır.

Didem Uzel resimDidem Uzel

Didem Uzel birçok güzellik yarışmasında dereceye girmiştir. Tiyatro eğitimi alıp oyunlarda oynamıştır. Tv dizilerinde ise önemli rollerde rol almıştır.

Elif İnci resimElif İnci

Üstlendiği rolleri başarıyla seyirciye aktaran Elif İnci, sempatik, güler yüzlü ve başarılıdır. Oyunculuk kariyerine 5 yaşında başlayan Elif İnci, 14 yaşında Devlet Tiyatroları`nda önemli oyunlarda rol almaya başlamıştır.

Tuna Arman resimTuna Arman

Tuna Arman günümüze kadar çeşitli tiyatro sahnelerinde birçok oyunda yer almıştır. Aynı zamanda televizyon dizilerinde rol almıştır. Çiçek Taksi dizisi kendisi için bir çıkış olmuştur.

Irmak Ünal resimIrmak Ünal

Irmak Ünal üniversite eğitiminde radyoculuk ile tanışmıştır ve bu işi bir süre sürdürmüştür. ABD`de 3-4 yıl boyunca eğitim alıp Türkiye`de dizi ve sinemalarda rol aldı.

Gözde Çetiner resimGözde Çetiner

Gözde Çetiner üniversitede tiyatro eğitimi almıştır. Kısa sürede bir çok önemli oyunda rol almayı başardı. Genç yaşta olmasına rağmen önemli ödüllerde kazanmıştır. Aynı zamanda dizi oyuncusudur.

Nur Erkul resimNur Erkul

Star Tv ekranlarında yayınlanan Naz Elmas ve Kenan Ece`nin rol aldığı Ay Tutulması isimli dizi`de yaşamıştır.

Burçin Abdullah resimBurçin Abdullah

Burçin Abdullah, Star Tv`de yayınlanan Üvry Baba dizisindeki performansıyla tanınmıştır. ABD`de oyunculuk eğitimi almıştır.

Hande Katipoğlu resimHande Katipoğlu

Hande Katipoğlu ilk olarak reklam filmlerinde rol alarak kamera karşısına geçmeye başlamıştır. Sonrasında önemli televizyon dizilerinde oyunculuk yapmıştır.

Melis Birkan resimMelis Birkan

Melis Birkan küçüklüğünden beri dans üzerine eğitim almıştır. Özlem Durak tarafından keşfedilmiştir. Önemli tv dizilerinde önemli rollerde oyunculuk yapmıştır.

Melda Gür resimMelda Gür

Melda Gür oyunculuk kariyerine ilk olarak tiyatro ile başladı. Sonrasında bir çok önemli dizide ve sinemada rol aldı. Aynı zamanda seslendirmede yapmaktadır.

Melike Öcalan resimMelike Öcalan

Melike Öcalan çocuk yaşlardan itibaren kamera karşısına geçmeye alışmıştır.Sayısız reklam filmlerinde rol almıştır. Önemli organizasyonların sunuculuğunu yaparken aynı zamanda sinema ve dizilerde oyunculuk yapmıştır.

Hülya Şen resimHülya Şen

Hülya Şen Üniversitede tiyatro eğitimi almıştır. Üniversite yıllarından itibaren sinema filmlerinde ve tiyatrolarda bulunmuştur. Aynı zamanda birçok önemli Tv dizisinde başrol oynamıştır.

Hande Kazanova resimHande Kazanova

Hande Kazanova güzellik yarışmalarında derece aldıktan sonra mankenlik yaptı. Çeşitli tv kanallarında program sunuculuğu yapmıştır. Aynı zamanda televizyon dizisi ve sinema filmi oyuncusudur.

Ecem Uzun resimEcem Uzun

Ecem Uzun, Ülker"Ülker çikolatalı gofret sevmeyen varmı?" reklamından sonra meşhur olmuştur. Aliye ve Küçük Sırlar dizilerinde önemli rollerde oyunculuk yapmayı başarmıştır.

Ece Ercan resimEce Ercan

Ece Ercan oyunculuk üzerini master eğitimi yapmıştır. Özel ve Devlet Tiyatrolarında görev aldı. Arog gibi sinema filmlerinde ve Yalan dünya gibi yapıtlarda oyunculuk yapmıştır.

Ufuk Kaplan resimUfuk Kaplan

Ufuk Kaplan kameralar karşısına ilk olarak sunuculuk yaparak geçmiştir. Birçok önemli tiyatro oyununda ve Tv dizilerinde rol almıştır. Aşk-ı Memnu dizisinde "Katya" karakterini canlandırarak tanınmıştır.

Elif Taş resimElif Taş

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizi`de Nazlı karakterine hayat vermektedir.

Nergis Öztürk resimNergis Öztürk

Nergis Öztürk, Ankara Üniversitesi`nde tiyatro eğitimi almıştır. Barda adlı sinema filmi ile dikkatleri çekmiştir. ATV`de yayıınlanan Karayılan dizisindeki performansı ile herkesin beğenisini kazanmıştır.

Berrin Arısoy resimBerrin Arısoy

Çarli isimli sevilen dizi`de Nalan karakteri ile tanınmıştır.

Nihal Menzil resimNihal Menzil

Nihal Menzil çocukluk yıllarında çok zorluk çekmiştir. Genç yaşta eşini kaybetmiştir. Oyunculuğa tesadüfen başlamıştır. Son 20 senedir Tv dünyasının en önemli dizilerinde rol almıştır.

Güneş Hayat resimGüneş Hayat

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu isimli dizi`de rol almıştır.

Ayşenur Özkan resimAyşenur Özkan

2013 Best Model Of Turkey birincisi`dir.

Almila Ada resimAlmila Ada

Başarılı oyuncu`nun asıl mesleği balerinlik ve modelliktir.

Müge Uyar resimMüge Uyar

2011 yılın`da Kurşun Bilal isimli yapımda ki Başak karakteri ile yaşamıştır.

Gönen Bozbey resimGönen Bozbey

1999 yılında Köstebek (2) isimli sinema filminde Selma karakterini canlandırmıştır.

Hale Akınlı resimHale Akınlı

Güneşi Beklerken`in Behice Annesi olarak oyunculuk hayatında ikinci baharını yaşamaktadır.

Elifcan Ongurlar resimElifcan Ongurlar

İlker Kaleli ve Gökçe Bahadır`ın başrollerinde oynadığı Kayıp Şehir isimli yapımda rol almıştır.

Gülçin Santırcıoğlu resimGülçin Santırcıoğlu

Atv ekranlarında yayınlanan Elveda Rumeli isimli sevilen dizi`de Hatice karakteri ile tanınmıştır.